Kurzy v Portugalsku

Do nabídky našich kurzů Edutime, jsme zařadili kurzy v Portugalsku. Kurzy jsou věnované moderním technologiím a jsou vhodné pro učitele základních i středních škol. Každý účastník si najde to své.

V prvním kurzu ICT ve vzdělávání a mezinárodních projektech se zaměříme na využívání online nástrojů, práci s tablety a chytrými telefony ve výuce i v projektování. Více v programu tohoto kurzu.

Účastníci druhého kurzu Nebojme se programování se seznámí jak zavádět do své školy základy kódování, programování a robotiky. V kurzu se vyřádí jak učitelé prvního i druhého stupně základních škol. Prakticky si vyzkouší práci s cenově dostupnými roboty a zdarma nabízenými online aplikacemi. Kurzem navštěvují i učitelé, kteří hledají cestu, jak se více věnovat nadaným dětem. Více v programu kurzu.

Nabízíme i úplně nový kurz Sociální sítě a média ve škole. Sedmidenní kurz zaměřený zaměřený na seznámení se s online světem, kde naši žáci jsou doma. Účastníci kurzu se naučí držet krok s dobou, bezpečně používat technologie a metodiku jak šířit prvky bezpečného chování na internetu.

Školící středisko se nachází 100km od Lisabonu v malebné krajině oblasti Santarem v městečku Alcanede. Účastníci mají k dispozici moderně zrenovovanou usedlost.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, detailně vyladěny do rustikálního stylu. Součástí usedlosti je společný pokoj pro setkávání s krbem a jídelnou, kde se každý den podává výborná portugalská kuchyně. Venkovní bazén.

Výlety a outdorové aktivity

Během pobytu pro účastníky jsou zajištěny výlety se sběrem digitálních materiálů pro práci v kurzu. Zcela jistě vás nadchne návštěva středověkého městečka Ovidia, podíváme se do Santarému nebo Fátimy a zajedeme na pověstnou pláž Nazare, kde při troše štěstí uvidíme vlny o velikosti menšího domu. Nemůže chybět celodenní výlet do Lisabonu s průvodcem.

Náklady a financování

Od vašeho příletu se o vás kompletně postaráme

Kurzovné


560€

Pobytové náklady

Ubytování, stravování, transfer letiště, outdoorové aktivity 

990€